Strona Główna formularz

Opinie prawne lub dokumenty w 24h - bezpłatna wycena

Szukasz porady prawnika? A może nie wiesz jak napisać pismo procesowe: pozew o rozwód, sprzeciw od nakazu zapłaty, pozew o zapłatę, apelację lub szukasz pełnomocnika procesowego? Opisz swój problem i zadaj pytanie. Zadanie pytania i wycena do niczego nie zobowiązują.
Imię:*
E-mail:*
załącz plik

Akceptuję Regulamin
Przemysław
Miałem problem z firmą Prokura. Sprawa otarła się już o komornika. Z pomocą pana Dariusza nakaz zapłaty został sądownie cofnięty.
Na pewno skorzystam jeszcze z pomocy Pana Dariusza przy odzyskiwaniu wcześniej ściągniętych pieniędzy.
Polecam wszystkim potrzebującym fachowej porady !
Iza
Bardzo dziękuję i wyrażam wielką wdzięczność za pomoc w sprawie dotyczącej terminu przedawnienia i wzoru pisma sprzeciwu.Brat w imieniu którego piszę to pismo jest alkoholikiem i cały czas przysparza problemów całej rodzinie. Rodzice są starszymi schorowanymi ludźmi którzy jak zobaczyli pozew byli bezsilni i przerażeni wielkością kwoty.Mają niskie emerytury i obawiają się że zapłata spadnie na ich barki.
Janka
Odpowiedź na nurtujące mnie pytanie otrzymałam bardzo szybko. Nawet po wysłaniu pytania uzupełniającego. Odpowiedź w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była konkretna i profesjonalna, poparta przepisami prawa. Jeżeli będę miała w przyszłości jakieś problemy prawne, to chętnie skorzystam z tego portalu.
Magda
Szybka, fachowa pomoc. Sprzeciw skutecznie wniesiony, a dzięki niemu sprawa została umorzona z braku dowodów. ustawa i e-sądy tworzą niestety możliwości i luki prawne, dzięki którym korzystają firmy windykacyjne używając dawnych naszych adresów i wysyłając tam ponaglenia i wezwania do zapłaty. W każdym razie Panie Dariuszu, dziękuję za fachową usługę i polecam wszystkim potrzebującym rzetelnej porady i pomocy.
Adam
Sam jestem prawnikiem z długoletnim stażem, chociaż specjalistą z innej gałęzi prawa. Nie miałem czasu na zgłębianie mojego problemu. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem szybkości i fachowości przesłanej mi apelacji. Nie widać w niej ani rutyny ani powierzchowności . A co do ceny to proponuję udać się do adwokata w pobliżu miejsca zamieszkania ze swoim problemem i zapytać o cenę a następnie ten sam problem przedstawić na portalu. Wtedy wszystko stanie się jasne. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Tak trzymać!!!!
Opinie klientów
Wanda
Bardzo dziękuje Panu Darkowi za szybkie i profesjonalne przygotowanie dokumentów. Polecam firma godna zaufania.
Bartek
Szybka i profesjonalna obsługa za niską cenę. Znakomita znajomość prawa i zawiłości znanych tylko prawnikom. Prawnik wypełnił sądowe dokumenty i tak p...
Magda
Szybka, fachowa pomoc. Sprzeciw skutecznie wniesiony, a dzięki niemu sprawa została umorzona z braku dowodów. ustawa i e-sądy tworzą niestety możliwoś...